A&W DERUS Zakład Usług Pogrzebowych założyłem wraz z Bratem Wiesławem w maju 1986 roku, tj. 36 lat temu.

Była to pierwsza prywatna firma pogrzebowa w Tarnowie i jednocześnie jedna z pierwszych na obszarze Polski południowej. Nazwa A&W DERUS to skróty naszych imion czyli Andrzej i Wiesław. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się międzynarodowym transportem zwłok z całego świata. Nasz Zakład systematycznie rozwijał się przez kolejne lata działalności, w wyniku czego w 1995 roku otwarliśmy filię w Dąbrowie Tarnowskiej. Aż do 1997 roku, kiedy zmarł mój brat, wspólnie i zgodnie pracowaliśmy na reputację naszego Zakładu. Ze względu na szacunek dla Niego i nieocenione zasługi dla powstania i rozwoju naszej firmy, nazwa nie zmieniła się i na zawsze pozostanie taka sama.

Obecnie z pomocą żony i córki Karoliny, oraz zaufanemu gronu pracowników, możemy w sposób profesjonalny świadczyć usługi pogrzebowe w dwóch miastach.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa, którą obsługujemy była na najwyższym poziomie, a rodziny i bliscy zmarłych miały pełne poczucie, że Ci zostali przygotowani do pogrzebu i pochowani z należytą starannością, godnością i szacunkiem.

Dziękuję za zaufanie jakim obdarowują nas Państwo od 36 lat.

Andrzej Derus